כבר מכותרת המאמר נראה שיהיה מעניין. מי לא אוהב לפנטז על בשמים יוקרתיים. אני אישית כאשר אני שומע או קורא את צמד המילים הללו, אני מיד מפליג בדמיוני לסרטי הוליווד הרומנטיים, אותם סיפורי אהבה, או סיפורי ג'יימס בונד. אתם כבר מבינים אותי. 


כן. גם במצבינו הדי לא פשוט, מותר לנו לחלום. מותר לנו להריח טוב, ל"התגנדר" עבור בן או בת הזוג שלנו, מותר לנו להרגיש טוב עם עצמינו למרות שאנחנו תקועים בבית כבר שמונה חודשים במצב של on off עפ"י גחמתה של הממשלה ושל הקורונה, מותר לנו להעניק לבת הזוג שלנו מתנה רומנטית ליום ההולדת שלה או אותו הדבר לבן הזוג שלנו. ולא רק מותר לנו, אני חושב שבזמנים לא פשוטים אלו, זוהי אפילו חובתנו. לעצמינו ולמערכת היחסים שלנו.


טוב. אחרי הקדמה כזאת אתם בטח שואלים או אומרים - נאום יפה אבל מה אתה מציע. הכל הרי סגור ולקנות מחו"ל זה סיפור די ארוך. מה אתה מציע? ואני אומר חזרה, לא הייתי מקדים ואומר כל זאת אם לא היה באמתחתי איזשהו רעיון.


האם שמעתם על חנות בשם perfumely?  אני מעריך שלא. חנות זאת ממוקמת בבית שאן הצפונית. בית שאן???  איך נגיע לשם עכשיו אם הסגר? בטח תשאלו. ואני אענה "אתם לא תגיעו אליה, היא תגיע אליכם. כן, דרך האינטרנט. היא תגיע אליכם עם בשמים יוקרתיים, היא תגיע אליכם עם בשמים יוקרתיים אונליין, עם בשמים יוקרתיים לאישה ועם בשמים יוקרתיים לגבר. הבנתם?. אותה חנות perfumely שפעם שירתה רק את תושבי בית שאן והאזור, פתחה את שעריה הוירטואלים לכלל עם ישראל הסגור בביתו. עשתה ופתרה לכם את כל הבעיות שהזכרתי קודם לכן. הכל זמין במרחק שיחת טלפון ושעה או שעתיים משלוח. 


אחזור ברשותכם על הרשימה שלא תשכחו - בשמים יוקרתיים, בשמים יוקרתיים לאישה ובשמים יוקרתיים לגבר. בשמים יוקרתיים אונליין כי כיום, בזמן כתיבת שורות אלו, הקנייה יכולה להיות רק אונליין. 


אז יאללה, כנסו לאתר perfumely תראו כמה פשוט הוא לבחירה וקנייה. תראו כמה בשמים יוקרתיים הוא מציע. מכל סוג ובכל מחיר. רק תבחרו. מגיע לבן או בת הזוג שלכם מתנה. עשו זאת. אל תהססו.