וואו. כותרת המאמר כבר מזמינה. איזו אישה לא הייתה רוצה לקבל ביום הולדתה מארז בישום יוקרתי ליום ההולדת שלה. אני אתוודה בפניכם שאני לא אישה אבל גם אני הייתי רוצה בכך. וגם אם לא עבורי, כמובן הייתי רוצה לקנות מארז בישום זה.  


אחרי הקדמה כזאת בואו נרים את עינינו ונראה שאנחנו נמצאים במצב די "על הפנים" בלשון המעטה. מצב רוח רע, אולי מצב כלכלי לא משהו, סגורים בבית ומחפשים איך להרים את מצב הרוח או יותר מזה, יום ההולדת של בת הזוג או בן הזוג מתקרב ואין לנו מתנה. כל החנויות סגורות, הזמנה של מתנה מחו"ל או בשמים מחו"ל זה פרויקט של כמה שבועות טובים לפחות .ואנחנו מחפשים פתרון מידי. 


לכם הגברים אני אומר שעם בושם אתם כמעט ולא יכולים לפספס. תמיד מריח טוב, תמיד נראה טוב כמתנה ותמיד (או כמעט תמיד) בת זוגתכם תאהב את המתנה. צריך כמובן לבדוק בחשאי איזה בשמים יש לה בכדי לא לחזור וזהו. אבל איפה קונים בושם כזה אם אנחנו תקועים כולנו בבית.


אז בואו ואתן לכולכם מידע חדש. לכם הגברים ולכן הנשים. הכירו את חנות perfumely. חנות בשמים קטנה ומטריפה הממוקמת בבית שאן והחליטה החלטה אמיצה לפתוח עבור כל מי ש"תקוע" בבית אבל רוצה להמשיך להעניק לבן או בת הזוג אהבה ובעיקר בזמנים קשים אלו, חנות וירטואלית. ואיזו חנות היא חנות זאת. מחפשים מארז בישום? מצאתם. מחפשים ומחפשות מארז בישום יוקרתי? מצאתם. מארזי בישום יוקרתי? מצאתם. מחפשים מארזי בישום לאישה? מצאתם. והכל ב perfumely במרחק הרמת טלפון ובמרחק שעה או שעתיים נסיעה עבור משלוחים. ממש לא כמו לקנות בחו"ל. 


אז קבענו שמארז בישום או כל בושם אחר קונים היום כאן בארץ. אם אי אפשר לבוא לחנות, החנות תבוא אליכם. ואני לא מדבר רק על מארז בישום אחד או שניים. אם תכנסו לחנות דרך האינטרנט תגלו מלא מארזי בישום יוקרתי ומארזי בישום לאישה שממש אני חושש שאם אתם גברים, תתקשו לבחור. 


יאללה, למה לחכות. ב perfumely מחכים לכם. פיזית פחות אבל וירטואלית בזרועות פתוחות. זה הזמן להפתיע את בני או בנות זוגכם. מזל טוב ובהצלחה.